United States 7%United States

O Serwisie

Na początku było słowo (pomysł) a słowo stało się ciałem (serwisem internetowym)... Serwis "Między Niebem a Szynwałdem" powstał 26 września 2010 roku. Jest to nieoficjalny serwis związany z tematyką religijną "Parafii Najświętszej Marii Panny Szkaplerznej w Szynwałdzie" (dekanat Tarnów - Wschód). W tym serwisie znajdziesz informacje o aktualnym życiu parafii i tematy związane z wiarą, religią. Zaprezentowano tu osoby duchowne szczególnie zaangażowane w rozwój duchowy i religijny parafii. W serwisie jest przedstawiona historia parafii od początku jej powstania, pierwsze wzmianki o parafii w Szynwałdzie pochodzą z 1344 roku. (Ten serwis został przystosowany dla osób niepełnosprawnych, artykuły są nagrane do pliku dźwiękowego które można wysłuchać).

Puenta

- Nie mam srebra ani złota - ale co mam, to ci daję... (Dz 3,6)

"Choćbyś nie skończył, zawsze rób
Ciebie, nie dzieło weźmie grób;
A choćbyś sam nie zdążył sprawić,
To możesz zacząć i innym zostawić"

ks. prałat Aleksander Siemieński

Z poważaniem Redaktor serwisu "Między Niebem a Szynwałdem"