Poland 83%Poland
Czech Republic 0.7%Czech Republic

Ogłoszenia Duszpasterskie XV Niedziela Zwykła - Odpust Parafialny Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej 2018-07-15

1. "Bóg zapłać" za ofiary z ubiegłej niedzieli przeznaczone na renowację świątyni: składka - 9.393 zł, ofiary w kopertach - 1.300 zł, dziękuję za bezpośrednie wpłaty na konto ; stan naszego konta renowacyjnego wynosi - 362 770 zł.
2. Liturgiczne wspomnienia tygodnia:

poniedź. - wsp. NMP z Góry Karmel - Matki Bożej Szkaplerznej
środa - wsp. Św. Szymona z Lipnicy, kapłana

3. W związku ze zbliżającym się wspomnieniem liturgicznym Św. Krzysztofa w przyszłą niedzielę będzie tradycyjne błogosławieństwo pojazdów mechanicznych. Tak jak w poprzednie lata, po każdej Mszy Św. będzie specjalna modlitwa do Św. Krzysztofa, a później indywidualne błogosławieństwo przy bramie kościelnej. Prosimy kierowców o zachowanie jednego kierunku jazdy z dołu do góry w stronę cmentarza.
4. "Bóg zapłać" za sprzątanie świątyni. Prosimy dalej z nr-ów 105 A - 109.
5. Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza na koncert organowy francuskiej organistki Barbary CORNET. Koncert odbędzie się u nas w Kościele Parafialnym w środę, 18 lipca, o godz. 19.00. Mieszkańców Gminy Skrzyszów oraz miłośników muzyki klasycznej spoza terenu gminy serdecznie zapraszamy (plakat na tablicy ogłoszeń).

(Info. www.szynwald.diecezja.tarnow.pl)