United States 23%United States
France 0.7%France

Ogłoszenia Duszpasterskie II Niedziela Adwentu 2018-12-09

1. Dzisiaj składka na renowację świątyni. Także dzisiaj Dzień Modlitw za Kościoły na Wschodzie - zbiórka do puszek na ten cel - "Bóg zapłać".
2. Wspomnienia liturgiczne tygodnia:
czwartek - wsp. Św. Łucji, dziewicy i męczennicy
piątek - wsp. Św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła
3. Przypominamy o Roratach codziennie o godz. 17.00 i zachęcamy do udziału.
4. W czwartek dzień modlitw za ofiary stanu wojennego w rocznicę tego wydarzenia w historii naszej Ojczyzny.
5. W każdy piątek godzinę przed Msza Św. wieczorną, czyli teraz od godz. 16.00, jest cicha Adoracja Najświętszego Sakramentu – zachęcamy do prywatnej indywidualnej modlitwy i zadumy.
6. "Bóg zapłać" za sprzątanie świątyni. Prosimy dalej z nr-ów 293-298.
7. OO. Redemptoryści zapraszają na XII Misyjny Jarmark z Aniołami, który odbędzie się 16 grudnia, czyli w przyszłą niedzielę, na placu przy Bazylice Matki Bożej Tuchowskiej.
8. Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Jerzego Martynowa, który odbędzie się w przyszłą niedzielę, 16 grudnia, o godz. 18.00 w Bibliotece Publicznej w Szynwałdzie.

(Info. www.szynwald.diecezja.tarnow.pl)