United States 7%United States

Msza prymicyjna ks. Tomasza Chrupka naszego rodaka. W niedzielę odbyła się msza prymicyjna ks. Tomasza, w której brali udział liczni parafianie oraz siostry zakonne i księża rodacy z naszej parafii. Przybyli również księża z sąsiednich parafii a kazanie wygłosił ks. prof. Michał Bednarz pochodzący ze Skrzyszowa. Ks. Tomasz udzielił błogosławieństwa przez włożenie rąk na głowę swoim rodzicom rodzinie, księżom i zakonnicom przybyłym na mszę św. oraz wszystkim uczestnikom mszy św. Po procesji dzieci w pięknym wieńcu odprowadziły księdza Tomasza wraz z rodzicami do remizy OSP na wspólny obiad z zaproszonymi gośćmi. (fot. Plebanek Stanisław 2016-05-31)

(filmy zrealizował Stanisław Podraza)

Przywitanie ks. prymicjanta Tomasza Chrupka na granicy Szynwałdu i w kościele parafialnym w Szynwałdzie. Ksiądz prymicjant odprawił również swoją pierwszą majówkę. (fot. Plebanek Stanisław 2016-05-29)

Przywitanie ks. prymicjanta Tomasza Chrupka na granicy Szynwałdu

(filmy zrealizował Stanisław Podraza)